belediye ilaçlama

BELEDİYE KALİTESİNDE İLAÇLAMA

 BELEDİYE İLAÇLAMA  0212 609 29 08

Özel sektörün yanı sıra belediyeler ilaçlama hizmeti vermektedirler. Belediye İlaçlama hizmetindeki amaç doğaya ve çevreye zarar vermeden ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yapılan haşerenin tamamen ortadan kalkmasını sağlayarak çevrede oluşabilecek salgın hastalıkların da yok olması yönünde çalışılır.


Belediye İlaçlama yaparken farklı türlerle mücadele etmektedir. Haşerelerin yok edilmesinde mevsimsel uygulama çalışmaları yapılmaktadır. Belediye ilaçlama haşerelerle mücadele de biyolojik  ilaçlar kullanmaktadır. 

Genellikle mevsimsel dönüşlerde ortaya çıkan vektörlerle mücadele etmede belediyeler önemli sonuçlar elde ederler. Yaz aylarında  sivrisinek ilaçlamaları en bilinen ilaçlamalardandır. Bunun yanı sıra ev ve iş yerlerinde hamam böceği, halk arasında bilinen adı ile karafatmalarla mücadele edilir. Yapılan biyolojik ve kimyasal ilaçlama sonucunda bu tür haşerelerden tamamen kurtulmak mümkün hale gelir. 


İlaçlama için belediyenin birimlerini arayarak randevu sistemi ile ilaçlama talebinde bulunmak gerekir. Haşerelerin üreme yerleri genelle ağzı açık bırakılan bidonlar, ıslak alanlar ve dere yataklarıdır. Mümkün olduğunca onların üremesini engellemek üzere etrafınızda üzeri açık bidon ve su alanları bulundurmamak sivrisinek üremesi açısından alınacak önlemlerden olacaktır.    

Yaz aylarında en çok şikayet alan haşere türleri arasında olan sivrisinek ve karasinekler ilaçlama ile çok kısa sürede yok edilir. Periyodik biçimde ilaçlama yapılarak daha konforlu yaşam sağlanır. 

 

Evlerde  oluşan ve üreyen diğer haşereler için de Belediye İlaçlama hizmeti vermektedir. Haşerenin türü ve alanı hakkında bilgi vererek belediyelerden hizmet talep edilir. İlaçlama için günümüzde belediyeler çok kısa sürede cevap vererek yardımcı olurlar. Hizmet süreci laçlama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. İlaçlama sonrası kesin sonuç  elde edilir. Uygulama sonrasında bir süre bu alanlarda canlı olmaması gerekir. Evlerde bu süre genellikle bir gündür.  Haşerelerin üremesine uygun ortam bulunmadığı sürece tekrarlama olmaz. Ancak bununla ilgili önlem almakta fayda vardır.  

 

İSTANBUL BELEDİYESİ İLÇELERİ BELEDİYE İLAÇLAMA SERVİSİ 0212 609 29 08

 

ÇATALCA İLAÇLAMABAHÇELİEVLER İLAÇLAMA

EYÜP İLAÇLAMASANCAKTEPE İLAÇLAMA

ÇEKMEKÖY İLAÇLAMABAHÇEŞEHİR İLAÇLAMA

FATİH İLAÇLAMASARIGAZİ İLAÇLAMA

ÇİFTLİKKÖY İLAÇLAMABAKIRKÖY İLAÇLAMA

GÖKTÜRK İLAÇLAMASARIYER İLAÇLAMA

ARNAVUTKÖY İLAÇLAMA, BAŞAKŞEHİR İLAÇLAMA

GÜNGÖREN İLAÇLAMA, SİLİVRİ İLAÇLAMA

AVCILAR İLAÇLAMA, BAYRAMPAŞA İLAÇLAMA

GÜRPINAR İLAÇLAMA, SULTANBEYLİ İLAÇLAMA

ÜMRANİYE İLAÇLAMA, BEŞİKTAŞ İLAÇLAMA

GAZİOSMANPAŞA İLAÇLAMA, SULTANGAZİ İLAÇLAMA

ÜSKÜDAR İLAÇLAMA, BEYKOZ İLAÇLAMA

HADIMKÖY İLAÇLAMA, ŞİLE İLAÇLAMA

ADALAR İLAÇLAMA, BEYLİKDÜZÜ İLAÇLAMA

İSTANBUL İLAÇLAMA, ŞİŞLİ İLAÇLAMA

AĞVA İLAÇLAMA, BEYOĞLU İLAÇLAMA

KÜÇÜKÇEKMECE İLAÇLAMA, TAKSİM İLAÇLAMA

AKFIRAT İLAÇLAMA, BİNKILIÇ İLAÇLAMA

KADIKÖY İLAÇLAMA, TAŞDELEN İLAÇLAMA

ATAŞEHİR İLAÇLAMA, DURUSU İLAÇLAMA

KÂĞITHANE İLAÇLAMA, TAŞOLUK İLAÇLAMA

BÜYÜKÇEKMECE İLAÇLAMA, EMİNÖNÜ İLAÇLAMA

KARTAL İLAÇLAMA, TEPECİK İLAÇLAMA

BAĞCILAR İLAÇLAMA, ESENLER İLAÇLAMA

ORHANLI İLAÇLAMA, TUZLA İLAÇLAMA

BAHÇEKÖY İLAÇLAMA, ESENYURT İLAÇLAMA

SAMANDIRA İLAÇLAMA, ZEYTİNBURNU İLAÇLAMA

BELEDİYE İLAÇLAMA, İSTANBUL BELEDİYE İLAÇLAMA SERVİSİ

 


ETİKET:

 BELEDİYE İLAÇLAMA, BELEDİYE BÖCEK İLAÇLAMA, BELEDİYE FARE İLAÇLAMA, BELEDİYE AKREP İLAÇLAMA, BELEDİYE İLAÇLAMA SERVİSİ, BELEDİYE PİRE İLAÇLAMA, BELEDİYE KENE İLAÇLAMA, BELEDİYE EV İLAÇLAMA, İSTANBUL BELEDİYESİ İLAÇLAMA, İSTANBUL BELEDİYE İLAÇLAMA.